9 февруари, 2017

„Зад аголот“ со нов сингл и видео за „Баба, вистински играчи“

„Зад аголот“ ги почестија своите обожаватели со нов сингл и видео за песната „Баба, вистински играчи“. Битот, миксот и мастерот ги потпишува Даре ДТ, стиховите се на Паки и Аце КН, а зад камерата биле Зога и Влади КХ, додека видеото го потпишува Бренсис.Врати се горе ↑