20 јуни, 2013

„We Can’t Stop“ од Мајли Сајрус доби видео издание

Актуелниот сингл „We Can’t Stop“ кој оригинално бил напишан за Ријана, но го отпеа поранешната Дизни ѕвезда Мајли Сајрус, деновиве доби и свое видео издание. Сајрус продолжува да ја изненадува публиката со необичниот стил и по малку чудното однесување, а овој видео запис во режија на Дајен Мартел е доста бизарен. Како тоа изгледа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑