Концерт

7 октомври, 2017

Во продажба влезниците за „Рег-ен-боун мен“

Започна продажбата на влезници за концертот на британската ѕвезда „Рег-ен-боун мен“ во Скопје, кој е закажан за 11 мај во ВИП арената „Борис Трајковски“. Билетите ќе можете да ги набавите преку продажната мрежа на Купи карти за сè“ низ цела Македонија, Југотон и онлајн на веб страницата на ККЗС, по цени од:

ПАРТЕР 600 денари
ФАН ПИТ 990 денари
ТРИБИНИ 1.200 денари
ВИП 1.500 денари

Авторот на мегахитовите „Human“, „Skin“, „Lay My Body Down“ и уште многу други, на наше големо задоволство за првпат доаѓа во Скопје, во рамките на европската турнеја „Grand Reserve“, која опфаќа повеќе од 20 европски градови.

Поради големиот интерес, ви препорачуваме да си ги набавите вашите билети навреме!

22195985_1808644919163527_7307713925261983060_nВрати се горе ↑