Видео

11 септември, 2018

Виктор и Метју запеаја „Во името на љубовта“

Откако ја претставија првата соработка за темата „My Apology“, Виктор Апостоловски и неговиот американски колега Метју Хорн ги здружија силите за уште еден заеднички сингл, кој го носи насловот „In The Name Of Love“.

„Е оваа песна ми е посебно драга! Мое дело, како и обично, во соработка со братот Метју Хорн… Благодарности до Ангелина Петреска шо ни го разубави видеото“, напиша Виктор споделувајќи го новиот сингл.

Светото гомно!!! Излезе и новиот спот!!! 😁😁😁 Е оваа песна ми е посебно драга! Мое дело, како и обично 😊 во соработка…

Gepostet von Viktor Apostolovski am Montag, 10. September 2018

„Ова е љубовна песна што ќе сакате да ја пуштите за личноста што ја сакате или воопшто ако сакате добра музика…“, додаде Метју, а како звучи и изгледа сето тоа дознајте во продолжение. Уживајте!Врати се горе ↑