Аудио

28 март, 2016

Вена го најавува новиот албум со „Его трип“

Иван Солунчев, познат како Вена, после поголема пауза најавува нов албум и видео запис. Неговиот нов сингл насловен „Его трип“ е комплетен производ на неговата продукција „Саут блад студио“ (South Blood Studio) и носи малку поинаков звук, а како звучи сето тоа слушнете во продолжение. Уживајте!Врати се горе ↑