Концерт 598526_415438518525815_1231976936_n

22 декември, 2012

Вечерва концерт на Нокаут во Колосеум

Најдобриот македонски бенд на сите времиња Нокаут, вечерва со почеток од 23 часот ќе одржи предновогодишен концерт во клубот Колосеум. Билетите во текот на денот ќе чинат 250, а на врата до 1 часот по полноќ 300, а потоа 350 денари.Врати се горе ↑