Видео

2 февруари, 2015

Вака ќе изгледа хитот на Ријана, Канје и Пол Макартни

Ријана неодамна ја објави првата нумера од претстојниот албум „#R8“, а тоа е темата „FourFiveSeconds“, во која гостуваат Канје Вест и музичката легенда, Пол Макартни. Тројката неодамна сними и видео запис за оваа песна, а додека ја очекуваме финалната верзија, Ријана сподели кусо видео во кое можете да ѕирнете зад сцената и да видите како се одвиваше снимањето на спотот.

 

 Врати се горе ↑