Аудио

2 мај, 2014

Уживајте со пролетниот микс од диџеј Тања

Девојката која „живее со музиката 24/7 и веќе долго време е виновна за најдобрите хип-хоп и Р’н’Б забави ширум Македонија,  диџеј Тања го претстави својот нов пролетен микс кој содржи хитови од изведувачи како што се Џеј Зи, Дрејк, Рик Рос, Мајк Вил Мејд Ит, Мајли Сајрус и други. За нејзините гостувања можете да се информирате на нејзината фан страница на Фејсбука дел од миксовите можете да слушнете на сервисите SoundCloud и Mixcloud. Како звучи пролетниот микс насловен „DJ Tanja Knows Well Spring Mix 2014“ можете да слушнете во продолжение. Уживајте!Врати се горе ↑