Аудио

4 ноември, 2012

Уште една песна од „Лотусот“ на Кристина

Непосредно пред објавувањето на новиот седми студиски албум „Lotus“ на Кристина Агилера кој ќе биде издаден на 13ти ноември, деновиве таа објави уште една песна која ќе се најде на ова издание „обоено“ во нежно бледо-розова боја. Станува збор за нумерата „Blank Page“, прекрасна балада во која ќе уживаат сите љубители на прекрасниот вокал на Агилера.

 Врати се горе ↑