Видео

17 декември, 2013

Уште една одлична преработка на момците од „Ол рајт“

По одличната преработка на познатиот хит „In The Air Tonight“ од Фил Колинс, момците од групата „Ол рајт“ (All Right) деновиве нè почестија со уште една прекрасна изведба на еден од најголемите хитови на „Кралот на поп музиката“Мајкл Џексон. Станува збор за баладата „You Are Not Alone“, а во интерпретација  на овие талентирани момци можете да ја слушнете во продолжение. Уживајте!

 Врати се горе ↑