Аудио

14 јануари, 2015

Уште една инструментална композиција од Четкар: Слушнете ја „Ti Funk“

Од актуелниот албум „Heavenly“, кој од ноември минатата година е веќе во продажба низ цела Македонија, по „Fi Funk“, Владимир Четкар претстави уште една инструментална композиција насловена едноставно „Ti Funk“, со која можете да уживате во продолжение.

Фотографија: Фејсбук фан страница на Четкар

 

 Врати се горе ↑