6 ноември, 2016

Туна ја претстави „Бермуда“

„Бермуда“ е новиот сингл и видео запис на Туна, каде што познатата пејачка повторно можеме да ја видиме во жешко издание. Песната е во ар-ен-би стил, а како автори се потпишуваат Ил Лимани, Бим Бима и Микси, кој ја направи и продукцијата. Како изгледа и звучи сето тоа можете да погледнете горе. Уживајте!Врати се горе ↑