Аудио

28 февруари, 2013

Тијана претстави нова песна

Тијана Дапчевиќ неодамна се врати на македонската музичка сцена со песната „Срце ко мраз“, а деновиве во емисијата Ами Џи Шоу ја промовираше новата песна насловена „Хајде да глумимо“, чиј автор е Бане Опачиќ, а продукцијата е на Оги Радивојевиќ. Песната можете да ја преслушате во продолжение, а можете да ја симнете на веб страната на Тијана.

 Врати се горе ↑