15 декември, 2012

Тејлор Свифт е во „Неволја“

Американската кантри и поп пејачка која во последно време собира голем број на награди на сите престижни музички манифестации, Тејлор Свифт вчера го објави нејзиниот нов видео запис за синглот „I Knew You Were Trouble“ кој се наоѓа на нејзиниот последен албум „Red“. Во продолжение погледнете го драматичниот видео запис за нејзината „Неволја“ каде што Свифт е во малку несредено издание, а истиот е во режија на Ентони Мендлер.

 Врати се горе ↑