Аудио

16 ноември, 2017

Тасев со одличен ремикс на „New Rules“ од Дуа Липа

Штипскиот диџеј и продуцент Тасев, кој е актуелен и со одличната соработка со колегите Манев и Анастасија за темата „Without You“, деновиве го објави своето најново музичко парче. Станува збор за ремикс на хитот New Rules од британската ѕвезда со косовско потекло, Дуа Липа, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение. Уживајте!

Фотографија: Иван ТрајановВрати се горе ↑