21 јануари, 2015

Стигна видео записот за дуетот на Чарли Екс-си-екс и Рита Ора

Веќе имавте можност да ја слушнете дуетската тема на британските пејачки Чарли Екс-си-екс и Рита Ора, а ви пренесовме и за незгодата која ја имаа за време на снимањето на видео записот. Денеска конечно стигна и екранизацијата за оваа песна која го носи насловот „Doing It“. Лелата приказна потсетува на „Телма и Луиз“, а по малку и на видео записот за соработката на Бијонсе и Лејди Гага – „Telephone“. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑