12 јануари, 2013

Стигна спотот за „C’mon“ на Кеша

Американската пејачка Кеша вчера го објави новиот видео запис за нејзиниот нов сингл „C’mon“, кој се наоѓа на актуелниот албум „Warrior“. Таа уште од почетокот на нејзината кариера нејзините фанови ги нарекува „животни“, а познато е и тоа дека е голем љубител на животните. Малку чуден, но интересен видео запис во кој можеме да ја видиме младата пејачка во малку понормална варијанта, за разлика од последниот контроверзен спот за синглот „Die Young“.Врати се горе ↑