3 февруари, 2015

Стигна новиот видео запис на Ријана, Канје и Пол Макартни

По кусата видео најава, во која Ријана откри детали за екранизацијата на нејзиниот нов сингл, денеска стигна и официјалниот видео запис за хитот „FourFiveSeconds“, со кој убавицата од Барбадос го најавува својот осми студиски албум насловен „#R8“. Како што е познато, во песната гостуваат Канје Вест и легендарниот Битлс, Пол Макартни, а како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑