Галерија

9 ноември, 2015

Спектакуларен почеток и крај на четвртата гала ‪#‎НИА

Вчера вечер се одржа четвртата гала #НИА. Изненадување за 14-те натпреварувачи беше публиката каде присуствуваа нивните родители и пријатели, а и Боки 13 кој веќе го најавивме во улога на шоу бизнис полицаец. На Роберт Билбилов и Весна Бејби Петрушевска како трет член од жирито за вечерта им се придружи Викторија Лоба.

Спектакуларно шоу, на кое Игор Митровиќ беше прогласен за победник на вечерта, а Златко Јовановски и Даниел Николовски, кои до сега ги гледавме во улога на стилисти, беа првите кои по 24 дена беа исфрлени и приморани да ја напуштат вилата.Врати се горе ↑