Аудио

8 јули, 2013

Соло верзија на Бијонсе од дуетот со Џеј Зи

Пред само неколку дена Џеј Зи го претстави неговиот нов албум насловен „Magna Carta Holy Grail“, на кој се најде дует со неговата сопруга Бијонсе насловен „Part II (On The Run)“, а сега од песната која ја продуцираше Тимбаленд, се појави соло верзија која не се знае дали е официјална песна или само  “обработка“ на некој верен фан. Во продолжение слушнете ја прво оригиналната верзија со Џеј Зи, а  соло верзијата насловена „On The Run“ можете да ја слушнете на следниот линк.

 Врати се горе ↑