19 септември, 2013

Соланж има нов видео запис: Погледнете го „Lovers In The Parking Lot“

Сестрата на познатата дива Бијонсе, Соланж Ноулс деновиве го претстави својот нов видео запис за темата „Lovers In The Parking Lot“, која се најде на нејзиниот трет студиски албум „True“, објавен во ноември минатата година. Видео записот кој се снимаше во родниот град на пејачката, Хјустон, го режираше самата Соланж со помош на Питер Џеј Брент и Емили Каи Блок, а како изгледа сето тоа можете да видите горе.Врати се горе ↑