Свет

11 декември, 2012

Слушнете уште еден нов сингл од Бруно Марс

Деновиве беше објавен уште еден нов сингл од новиот албум на американскиот пејач Бруно Марс, а денеска 11-ти декември е датумот кога новиот албум насловен „Unorthodox Jukebox“ ќе биде пуштен во продажба. По големиот успех кој го постигна со синглот „Locked Out Of Heaven“, преслушајте ја и баладата „When I Was Your Man“ и уживајте во прекрасниот глас на Бруно Марс.Врати се горе ↑