Аудио

16 март, 2013

Слушнете ја „#thatPOWER“ на Вил Ај Ем и Џастин Бибер

Познатиот музичар и продуцент Вил Ај Ем вчера го претстави неговиот нов сингл во соработка со канадската тинејџерска атракција Џастин Бибер. Со оглед на тоа што скоро сите песни кои ги потпишува Вил Ај Ем стануваат број 1 хитови на топ листите, а доказ за тоа е и сè уште актуелниот сингл „Scream & Shout“ со Бритни Спирс, несомнено е дека и оваа песна ќе ги освои светските топ листи.

Како звучи „#thatPOWER“ можете да слушнете во продолжение.

Извор: PopCrush

 

 Врати се горе ↑