Аудио

1 октомври, 2014

Слушнете ја „Real Love“ од „Клин бандит“ и Џес Глин

Откако го освоија светот со хит синглот „Rather Be“ од нивното деби издание „New Eyes“, британската група „Клин бандит“ реши повторно да соработува со колешката Џес Глин. Новиот потенцијален хит е насловен „Real Love“, а како звучи оваа нова соработка на надежните британски музичари можете да слушнете во продолжение.

 

 Врати се горе ↑