Аудио

17 февруари, 2013

Слушнете ја „Power Trip“ на Џеј Кол и Мигел

Џеј Кол деновиве ја претстави соработката со Мигел, нумерата „Power Trip“ која ќе се најде на неговиот претстоен албум „Born Sinner“. Интересна нумера која спојува ретро и футуристички звуци, а истата можете да ја преслушате во продолжение.Врати се горе ↑