23 мај, 2013

Слушнете ја „Please Stay“ од Рената

Како што неодамна најави, Рената денеска го претстави својот нов сингл насловен „Please Stay“, позади кој повторно стои веќе докажаниот тим на Sky Eye Entertainment. Песната од денеска е достапна и на познатата онлајн музичка продавница iTunes, а како звучи наследникот на „Because I Love You“, кој наскоро (за промена) ќе добие и видео издание, можете да слушнете горе.Врати се горе ↑