Свет

5 ноември, 2012

Слушнете ја новата песна на Ники

Ники Минаж не престанува да изненадува со новитети. Неодамна беше актуелна со 2 или 3 видео записи, дури и ние не можеме да ја следиме. Покрај тоа, најави и реално шоу и што уште не. Деновиве се појави уште една нејзина песна „Freedom“, па во продолжение слушнете ја.

 Врати се горе ↑