Аудио

2 јули, 2014

Слушнете ја „New Flame“ од Крис Браун, Ашер и Рик Рос

Проблематичниот музичар Крис Браун, кој во последно време е во центарот на вниманието заради неговите проблеми со законот, веројатно повторно се обидува да се врати на вистинскиот пат. Имено, на неговиот профил на сервисот СаундКлауд деновиве се појави нова песна насловена „New Flame“, во која гостуваат колегите Ашер и Рик Рос, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑