Аудио

24 август, 2014

Слушнете ја „Х“ од Крис Браун

По неколку одложувања, долгоочекуваниот шести студиски албум на Крис Браун (веројатно) ќе пристигне на 16 септември, а по сингловите како што се „Fine China“ и неодамна претставениот „New Flame“ во кој гостуваат Ашер и Рик Рос, деновиве конечно стигна и насловната нумера продуцирана од Дипло, песната „X“ која можете да ја слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑