Аудио

30 април, 2013

Слушнете ја „Grown Woman“ од Бијонсе

Бијонсе е доста зафатена овој период; снимаше нов албум, ја започна светската турнеја „The Mrs. Carter Show“, но сепак малку по малку претставува нов материјал. Деновиве излегоа две делчиња од новата песна насловена „Grown Woman“, која е дел од рекламата за Пепси. Kако звучи можете да слушнете во продолжение, a потоа погледнете ја изведбата во живо во Париз.

 Врати се горе ↑