Аудио

29 април, 2014

Слушнете ја „Freaking Out“ од Фло Рајда и Стејси Реин

Актерите Сет Роген и Зак Ефрон ќе се појават во претстојната комедија „Соседи (Neigbors)“, а како најава за филмот пристигна песната насловена „Freaking Out“ во изведба на раперот Фло Рајда и Стејси Реин (StayC Reign). Токму денеска е објавено и официјалното саундтрак издание за филмот, а како звучи новата песна можете да слушнете во продолжение.

 

 Врати се горе ↑