Аудио

4 јуни, 2014

Слушнете ја „Eye Оf The Needle“ од Сиа

По хитот „Chandelier“, австралиската музичарка Сиа деновиве го претстави и вториот сингл со кој го најавува нејзиниот нов студиски албум насловен „1000 Forms Of Fear“, закажан за 8 јуни. Станува збор за песната „Eye Of The Needle“, која можете да ја преслушате во продолжение.

 Врати се горе ↑