Аудио 68586_10201139218701430_2050808716_n

30 април, 2013

Слушнете ја „Дај да те сменам“ од Мики Секуловски

Како што неодамна најави, Мики Секуловски вчера ја претстави својата нова песна насловена „Дај да те сменам“. Изработена во студиото на Зоран Алексиќ, Sky Eye Entertainment, песната е во малку поинаков стил од она што до сега можевме да го слушнеме од Мики, а како звучи тоа можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑