Аудио

8 април, 2013

Слушнете ја „Come & Get It“ од Селена Гомез

Со задоцнување од неколку дена, Селена Гомез конечно го претстави новиот сингл насловен „Come & Get It“, кој го најавуваше во изминатите две недели. Песната има индиски „бангра“ призвук и е прв сингл кој го најавува нејзиниот деби студиски албум закажан за летово, а како звучи можете да слушнете во продолжение.

 

 

 Врати се горе ↑