Балкан

17 декември, 2012

Слушнете го новиот сингл на Наташа Беквалац

Српската пејачка Наташа Беквалац во синоќешното гостување во емисијата VIP Room на ТВ Пинк го искористи и за промовирање на новиот сингл насловен „Слушкиња“ (Слугинка). Како што пишува српскиот портал Трачара, пејачката била облечена во креација на нејзината помлада сестра Кристина Беквалац. Со овој сингл Наташа го најавува нејзиниот нов албум кој ќе биде објавен во март следната година. Во продолжение слушнете како звучи новиот хит на Беквалац.

Извор: TracaraВрати се горе ↑