Аудио

18 декември, 2012

Слушнете две нови песни од Мигел

Американскиот Р’н’Б пејач Мигел викендов на неговиот Јутјуб канал објави две нови песни кои сè уште не се официјално издадени, но претставуваат убав подарок за неговите фанови. Станува збор за нумерите „Bawdy“ и „On These Wings“, кои што можете да ги преслушате во продолжение, а истите можете да ги симнете бесплатно на следните линкови:

Miguel – Bawdy limelinx.com/df87w

Miguel – On These Wings limelinx.com/b9d0c

Извор: IdolatorВрати се горе ↑