Аудио

16 ноември, 2012

Слушнете дел од новиот хит на Дејвид Гета

Популарниот француски продуцент и диџеј Дејвид Гета не престанува со креирање на светски хитови. Добитникот на повеќе награди за најдобар диџеј и најдобар продуцент, денеска објави дел од неговиот најнов хит „Just One Last Time“ во соработка со Тејпд Раи (Taped Rai). Гета исто така неодамна соработуваше и со Лудакрис, Ашер, а продуцираше и дел од новиот албум на Ријана „Unapologetic“. Во продолжение слушнете дел од новиот сингл на овој светски популарен диџеј, а наскоро ќе биде објавена и целата песна.

 



Врати се горе ↑