Настани

25 јули, 2013

Следната Drop Series забава се сели во Охрид

Следната Drop Series забава се сели во Охрид! На 1-ви август Ве очекува  целодневна и целовечерна Drop Series журка на  плажата Оревче / Градиште во Охрид. Покрај диџеите, на Drop ќе настапи и Milosh Pavlovich aka Regen од Берлин. Дојдете покрај езеро со 16 часовна журка да ја прославиме квалитетната музика!

Се гледаме на плажа!Врати се горе ↑