Галерија

5 јануари, 2017

Симона Ви ги честита празниците со празнична фотосесија

Како и секоја година така и оваа, Симона  Попоска не пропушта на сите Вам да Ви ја честита Новата Година и Божиќните празници. Тоа го направи и овој пат со неколку фотографии. Црвено жешко мини фустанче, креација на дизајнерката Ива Спасовска, во комбинација со шминка од Бобан Тодоровски, позитивна празнична енергија и сето тоа срочено во фотографија на Алекс Јакимовски.

Во исчекување на новата песна и спот уживајте во празничните фотографии…

unspecified1 unspecified2 unspecified3 unspecified5 unspecified8 unspecified12 unspecified14Врати се горе ↑