19 јули, 2016

Сил им посвети песна на Ноле и Јелена

Кога си еден од најпознатите тенисери на светот сосема логично е да добиеш посебен третман. Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена беа мошне пријатно изненадени кога за време на концертот на Сил, пејачот им ја посвети познатата „Kiss From a Rose“.

Ноле не пропушти да биде дел од мини концертот на американскиот пејач во шпанското одморалиште Марбеља, па почестениот Сил реши да му се одолжи со песна, а како изгледаше сето тоа можете да видите горе.Врати се горе ↑