1 јули, 2013

Сиера и Ники Минаж во секси издание; Погледнете го „I’m Out“

Вториот сингл со кој Сиера го најави нејзиниот петти студиски албум, темата „I’m Out“ во која гостува колешката Ники Минаж денеска доби и видео запис, кој во некои сцени потсетува на „Scream“ кој своевремено го претставија Мајкл и Џенет Џексон. Сиера е добро позната по своите танцувачки способности, а како изгледаат двете пејачки во новата „женска химна“ можете да погледнете горе.Врати се горе ↑