Аудио

21 февруари, 2017

Што „забранува“ Ирена Спасовска?

Фолк пејачката Ирена Спасовска минатата недела ги израдува своите обожаватели со новата песна насловена „Ти забранувам“. Покрај аудио верзијата Ирена објави и две фотографии од снимањето на спотот, чија промоција се очекува наскоро.

иренаВрати се горе ↑