Настани

10 април, 2013

Шорти Пи а.к.а. Панчо ќе тресе во Гевгелија

Четврток е резервиран за луда забава и уживање, вечер во која диџеј Шорти Пи а.к.а. Панчо ќе го тресе подиумот во Некст клуб Принцесс Казино Гевгелија. Овој четврток, 11.04, еден од најдобрите дј за ар-ен-би & хип-хоп музика гостува во Гевгелија на големо задоволство на сите фанови и љубители на добрата журка.

Петок во Некст клуб ќе настапува победникот на Макфест во 2011 година, Зоран Илиев со својот бенд во живо, додека саботите се стандардно одлични со најдобрите диџеи во регионот.Врати се горе ↑