28 април, 2013

Северина танцува во видео записот на нејзиниот колега

Навикнати сме да ја гледаме хрватската поп дива да биде во прв план, но овој пат 41-годишната пејачка со задоволство ја прифати споредната улога во видео записот за песната „Љубе моја“ од нејзиниот колега, гитаристот Дамир Липошек Кекс. Како Северина танцува на улица можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑