Македонија

26 декември, 2014

Сара Мејс како ангел Ви ја честита новата година!

Сара Мејс изминатата година ќе ја памети по многу убави работи, а своите желби за уште поубава година одлучи да ги испрати во „ангелска форма”. Со желба на сите да им е прекрасна новата година и да им „врнат” само успеси, Сара ја честита новата 2015 година.

Агендата на Сара за периодот кој следува е настап на новогодишната забава во трендовскиот клуб „Миднајт“, кој и овој пат се погрижи да понуди новогодишна програма за оние кои преферираат поинаква забавна сфера во главниот град. Забавата започнува во 20:00 часот, а повеќе информации можат да се пронајдат на овој линк. Информации и резервации на 077 620 606 / 078 552 222.

По дочекот на новата година, следниот настап на Сара ќе биде на 2 јануари (петок) во клубот „Порта Џез“ во Битола.Врати се горе ↑