Свет

10 декември, 2012

Ријана ги промовира новите синглови и на „X Factor“

Очигледно е дека светската мини турнеја 777 не ѝ беше доволна на Ријана, па пејачката продолжи со настапи низ Европа за да ги промовира новите синглови од неодамна издадениот албум „Unapologetic“. На првиот настап на германското шоу „Wetten Dass…?“ таа буквално „сјаеше“ како дијамант, а потоа на британскиот X Factor ги изведе „Stay“ и „We Found Love“. Во продолжение погледнете ги нејзините настапи.

 

 

Извор: idolatorВрати се горе ↑