Аудио

23 април, 2013

Ремикс на „Up’N’Down“ од Маја Даминовска и Антоан Курт

Маја Даминовска, односно MAYA работи на своето прво ЕП издание со продуцентот Антоан Курт, на кое ќе се најдат четири песни, меѓу кои и водечкиот хит сингл „Up’N’Down“, кој веќе е достапен за бесплатно преземање на сервисот SoundCloud, на официјалниот профил на продукциската куќа Signs Fictioc Inc.

За овој сингл, браќата Миле и Иле Костовски направија и ремикс издание, а двете верзии на песната можете да ги преслушате и бесплатно да ги симнете во продолжение.

 Врати се горе ↑