Галерија 10003504_721005434605646_1888261658_n

29 март, 2014

Разголени момци во евровизискиот видео запис на Тијана

Деновиве заврши снимањето на видео записот за песната „To The Sky“ со која Тијана Дапчевиќ ќе ја претставува Македонија на претстојното 59-то издание на Евровизија. Во реализација на „Горила Филм“ и во режија на Мерт Арслани (БМА), видео записот ќе има три верзии: на македонски, англиски и српски јазик, а промоцијата е закажана за 10-ти април. Од фотографиите може да се види дека станува збор за квалитетен и светски видео запис, а целата галерија од снимањето можете да ја видите на фан страницата на Горила продукција.Врати се горе ↑