Концерт

8 февруари, 2016

Пуштени во продажба билетите за концертот на Џон Њуман

Од денеска, 8 февруари, пуштени се во продажба билетите за концертот на британската ѕвезда Џон Њуман, кој ќе се одржи на 21 јуни во арената „Борис Трајковски“. Истите можат да се набават на сите продажни места на „Купи карти за сè“, „Тикет плус“ и цвеќарата „Розе“ (Веро 2), како и онлајн на www.kupikartizase.com и www.ticketplus.mk, по цени:

ПАРТЕР 990 денари
ТРИБИНИ од 1.200 до 1.500 денари 
ФАН ПИТ 1.500 денари (само 1000 влезници)
ВИП 2.000 денари (само 200 влезници)

Концертот е во организација на „Авалон продукција“.Врати се горе ↑