Настани

11 јуни, 2013

Продолжуваат Drop Series забавите во Капан Ан

Во петок во клубот Капан Ан продолжува серијалот на Drop забавите. Овој пат ќе имаме можност да ги слушнеме сетовите на Mileskaya, Darko Packi и Alex Acid. За видеата ќе биде задолжена Инес. Дојдете уште еднаш на отворено да ја прославиме квалитетната музка. Се гледаме на подиум!Врати се горе ↑